Aké produkty má RMS beauty

Uverejnil(a)
/ / Pridaj komentár /

Značka kozmetických prípravkov RMS Beauty je plná liečivých živín, ktoré dodajú vašej pleti pokoj. Fungujú synergicky s pokožkou. Práve táto značka kozmetiky nevyužíva chémiu. Kozmetika, ktorá využíva chémiu tak nemá žiadnu životnú silu a tým pádom nebude vedieť dobre komunikovať s pokožkou. Ak chcete mať živú pleť tak sa vyvarujte produktom, ktoré chémiu v sebe obsahujú.

RMS Beauty na produkty využíva raw, organické zložky v ich prirodzenom stave. Bio zložky, ktoré v ich produktoch nájsť sú napríklad raw kokos, kakao, bambusové maslo a za studená lisovaný jojobový olej. Tieto zložky majú pre pokožku neskutočnú vyživujúce až hojivé vlastnosti.

Táto kozmetika nepoužíva pri svojich produktoch éterické oleje. Zistilo sa, že môžu spôsobovať vyrážky a podráždenie pokožky pri citlivej pleti. Taktiež môže spôsobovať dlhodobú dehydratáciu pokožky, čo nie je pre dámy vôbec dobra správa. Značka RMS Beaty tvrdí, že by sa éterické oleje mali skôr používať na terapeutické účely než na denné aplikovanie na pokožku.

Vyhladzujúca maska

Prídete domov z práce a máte pocit, že vaša pleť je unavená a suchá? Tak potom Gold Hydralifting Mask je prípravok určený práve pre Vás. Jedinečná vyživujúca maska vám do pár minút privolá pocit vypnutej pleti. Budete cítiť na svojej pokožke ako sa hydratuje a zároveň vyhladzuje jemné vrásky na vašej tvári.

Olej na tvár

Prichádza leto s ním a nie pre každú pleť zdravé slnečné lúče. Môžete mať pocit, že vaša pokožka je pred letom ale hlavne po letnom období menej odolná. Prípravok Miracle Facial Oil je hydratačný pleťový krém, ktorý vašej pokožke na tvári dodá textúru a odolnosť. Tento olej vďaka jeho konzistencie preniká hlboko do pleti. Olej zjemňuje jemné vrásky a stimuluje proces hojenia. 

Detoxikačná maska

Potrebujete vyzerať na druhý deň v práci príťažlivo ale vaša pleť je plná veľkých pórov a nečistôt? Ultramoor Mud Mask je maska, ktorá zmení vašu pleť za jediný večer. Detoxikuje a spevňuje kontúry tváre. Zároveň maska odstraňuje nečistoty a zmenší veľkosť vašich pórov. Vašu pleť rozjasní a na druhý deň budete mať pleť plnú elánu a energie.

0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

*