Ako príjemne stráviť nedeľný večer?

Uverejnil(a)
/ / Pridaj komentár /

Nedeľa večer je pre mnohých už časom prípravy na pracovný týždeň. Prečo si ho ale nespríjemniť a uberať z už aj tak krátkeho víkendu? V každom meste, aj v Bratislave, je veľa pekných akcií, ktoré stoja za návštevu. Tu sú tipy, ktoré už poznajú všetci moji známi.

rum diary

Odporúčania na letko:

1. O 21.00 som sa vybrala na vysielanie filmu pod holym nebom, na T-Com plazi. Premietali “Rumový denník” s Johnym Deppom. Organizátori vysielajú filmy podľa vopred sprístupneného programu zadarmo každý deň okrem pondelka a utorka zhruba 1,5 mesiaca počas prázdnin. Ležíte si na lehátku alebo sedíte na stoličke, pijete mochitko a je vám strašne fajn.

2. Predstavenia na hrade so začiatkom o 20:30 trvajú cca 3 hodiny. Shakespearovské slávnosti, stále vypredané, stále preplnené. Lístky si je treba rezervovať pár týždňov dopredu. Zážitok je zaručený, romantický, hlboký. Vždy len v nedeľu a len cez prázdniny.

maso parcafe

Odporúčania na chladnejšie večery:

1. Ak si radi pochutnáte na kvalitnom vínku a malých maškrtách k tomu, Wine Bar & Tapas, Parcafe určite uspokojí vaše chúťky. Pozvaním milej priateľky na rande do prítmia reštaurácie nič nepokazíte. Ani pred obchodným partnerom sa pre kvalitnú ponuku vin z rôznych krajín sveta a kulinárske pochúťky nebudete hanbiť, naopak, široká škála tém môže pomôcť rôznym rozhodnutiam :-)

2. Každý deň býva do 22:00 otvorená Horáreň v útrobách horského parku. Zablúdiť tam a pochutiť si na domácom koláčiku a voňavej káve, či vypočuť si práve organizovaný koncert pod holým (alebo skrytým) nebom môže padnúť po krátkej prechádzke pod Slavínom presne vhod.

+3
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

*