Dokonalý outfit pre družičku

Uverejnil(a)
/ / 1 Komentár /

 

Svadobný deň patrí k najkrajším dňom pre nevestu a ženícha. Okrem tohto zaľúbeného páru sa pri svadobnom obrade stretne kopec hostí, ku ktorým patrí aj nevestina družička.

Ak vám nevesta udelila túto veľkú poctu, musíte sa s ňou popasovať a nič nenechať na náhodu. Ako družička máte na starosti kopec vecí (rozlúčku so slobodou, pomoc pri výbere nevestiných šiat, usadenie hostí a pod.), pri všetkých povinnostiach ako družička nezabudnite na svoj výzor.

Najlepšou možnosťou ako si vybrať šaty pre družičku je výber podľa vlastného štýlu a celý outfit si tak navrhnute vy ako družička. Ak však v prípade, že sa nevesta rozhodne vybrať vám družičkovskú róbu, ktorá sa páči jej a vám nie, vyjadrite svoj názor. Ak vašej priateľke a zároveň neveste na vás záleží, tak pri výbere správnych šiat nájdete výnimku.

Pri spoločenských udalostiach, ako je svadba, platia určité pravidlá etikety obliekania. Jedným najdôležitejším pravidlom – žiadne biele šaty okrem nevestiných! Každá žena  a taktiež vy ako družička by ste sa mali pri výbere šiat vyhnúť čisto bielym šatám. Ako družička si nechajte záležať na estetickom dojme. Ak sa vám páčia krikľavé, výrazne farby, odvážne modely, nechajte si takéto outfity pre iné spoločenské udalosti. Voľte radšej ako družička niečo jemnejšie. Hitom tejto sezóny je citrónová žltá, elegantne ukážu pastelové farby, jemná ružová, tyrkysová.

Pri výbere modelu šiat, nezabúdajte na akú udalosť šaty potrebujete. Rôzne hlboké výstrihy si ušetrite na iné spoločenské akcie. Myslite aj to, že svadba nie je hodinová záležitosť. Vyberte si šaty, v ktorých sa budete cítiť príjemne. Z materiálov sa na takúto akciu hodia vzdušné šaty zo šifónu, ľahkého materiálu.

Keďže chce každá žena v takýto deň vyzerať krásne. Je potrebné doladiť ku krásnym šatám doladiť účes a make-up a vaša rola družičky sa môže začať! Prajeme príjemnú zábavu.

 

 

www.satylilly.sk

+1
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

*