Kúpele Luhačovice tradične uspeli na Veľkej cene cestovného ruchu

Uverejnil(a)
/ / Pridaj komentár /

Kúpele (Lázně) Luhačovice, a. s. tento rok opäť uspeli v súťaži Veľká cena cestovného ruchu 2017/2018. V kategórii najlepší kúpeľný a wellness balíček získali prvé miesto za produkt Týždeň v hoteli Popper alebo za Četníkmi do Luhačovíc. Slávnostné odovzdávanie cien bolo vo štvrtok 18. 1. 2018 v Brne. Súťaž je vyhlasovaná vydavateľstvom C.O.T. media a Veľtrhmi Brno v rámci veľtrhov GO a Regiontour.
Podľa organizátorov súťaže: “Porota sa v tomto prípade jednohlasne zhodla na tohtoročnom víťazovi pre jeho skvelé prepojenie odkazu televízneho seriálu s aktívnym pobytom. Ide o originálny nápad s regionálnym presahom, so zapojením viacerých subjektov, s nápaditou a dobre cielenou komunikáciou. Takto si predstavujeme kvalitný produkt so skvelým marketingom. ”

COT_0270
Cenu za Kúpele Luhačovice, a. s. prevzal výkonný riaditeľ Ing. Jiří Dědek, MBA, ktorý povedal: „Pobyt Týždeň v hoteli Popper alebo za Četníkmi do Luhačovíc je ponúkaný v dvoch konkrétnych termínoch, 22. 4. – 29. 4. 2018 a 30. 9. – 7. 10. 2018. Našim hosťom by mal navodiť atmosféru začiatku Prvej republiky prostredníctvom úspešného seriálu Četníci z Luhačovíc. Účastníci budú ubytovaní v hoteli Dům B. Smetanu, na ktorého balkóne bude, podobne ako v seriáli, skutočný nápis hotel Popper. Personál bude v dobových kostýmoch, na ulici sa o poriadok postarajú žandári v uniformách z roku 1919 a nebude chýbať ani dobový jedálny lístok a ďalšie prekvapenia. Počas dvoch týždňov v rámci tohto netradičného pobytu pripravujeme organizovaný program s filmovou tematikou (DVD so všetkými dielmi seriálu Četníci z Luhačovíc, brožúra o filmových Luhačoviciach, beseda, zájazd, atď.), pri ktorého zostavovaní sme spolupracovali s Českou televíziou. Základom sú služby zodpovedajúce osvedčenému pobytu Kúpeľná dovolenka.“

Četníci z Luhačovic (3)
Manažment kúpeľov je presvedčený, že ide o výnimočný produkt na českom trhu svojim poňatím aj cieľovou skupinou. Snahou bolo odlíšiť sa od ostatných poskytovateľov na trhu a využiť záujem klientov o známe filmové miesta i filmovú tvorbu, ktorá má vzťah k Luhačoviciam aj celému regiónu. Ponuka by mala osloviť novú cieľovú skupinu a poskytnúť jej väčšiu pridanú hodnotu produktu.
„Na myšlienku využitia filmovej tematiky na pobyt nás priviedla tradícia filmovej tvorby v regióne, stále častejšie nakrúcanie v Luhačoviciach, rastúci dopyt filmových štábov po Luhačoviciach ako po atraktívnej lokalite, ale aj záujem samotných klientov (napr. Ples 2017 v znamení četníkov z Luhačovíc). Pobyt tiež zapadá do aktivít CzechTourismu, ktorý podporuje návštevy miest, ktoré preslávili Česko na striebornom plátne. A v neposlednom rade sme tento produkt zamýšľali ako netradičnú ochutnávku doby pred sto rokmi, kedy vznikalo Československo, čo si práve pripomíname,“ konkretizoval J. Dědek.

Velká cena cestovního ruchu 2018 - certifikát
Každý hosť akciovej spoločnosti Kúpele Luhačovice dostane po príchode exkluzívnu zľavovú kartu, pri ktorej predložení ušetrí napr. pri objednaní výletov a kultúrnych podujatí a môže byť využitá aj vo vybraných reštauráciách, obchodoch či cukrárňach v Luhačoviciach. Táto karta garantuje najnižšie ceny vybraných služieb a prepája poskytovateľa služieb nielen v Luhačoviciach, ale aj v Zlínskom kraji. Produkt má finančný prínos nielen pre Kúpele Luhačovice, a.s., ale aj pre ďalšie subjekty cestovného ruchu v širokom okolí. Prínosom pre mesto Luhačovice je platba kúpeľného poplatku, ktorý prispieva k rozvoju celého kúpeľného miesta.

Lázeňský hotel Dům B. Smetany
Dům B. Smetany **** alias hotel Popper
Dům B. Smetany**** je komfortný secesný hotel nachádzajúci sa v pokojnom centre kúpeľného areálu. Impozantný dojem umocňuje Bruselská fontána pred jeho vchodom. Hotel poskytuje vysoký štandard ubytovania v izbách vybavených TV / SAT, rádiom, telefónom a minibarom. Príjemné posedenie ponúka snack bar s letnou terasou.
Ocenený produkt Týždeň v hoteli Popper alebo za Četníkmi do Luhačovíc stojí jednu osobu v dvojlôžkovej izbe cca 473 € a ponúka záujemcom 7x ubytovanie, 7x polpenzia, 5x kúpeľnú procedúru (3x veľkú a 2x malú) podľa vlastného výberu z ponuky voľnopredajných procedúr, denne pitnú kúru luhačovických minerálnych vôd a zľavovú knižku.

hdr

hdr

Ako bonus sa uskutoční beseda s tvorcami seriálu ČT Četníci z Luhačovíc, účastníci dostanú DVD so všetkými dielmi seriálu ČT Četníci z Luhačovíc, darčekové balíčky od usporiadateľov Medzinárodného festivalu filmov pre deti a mládež Zlín Film Festival a poldenný výlet do Filmových ateliérov Zlín a Zlínskeho filmového uzla. Pobyt bol v roku 2017 skúšobne realizovaný v jednom termíne (8. 10. – 15. 10.)
„Filmoví fanúšikovia, aj ľudia, ktorí aktívne vyhľadávajú miesta nakrúcania známych filmov a seriálov, ale aj tí, ktorí chcú zažiť niečo nové, sa budú mať čím pochváliť. Oslovovať budeme všetky vekové kategórie. Okrem tradičných a osvedčených pobytov sa stále snažíme hľadať aj výklenky trhu. V čase rastúcej ponuky kúpeľných, relaxačných a wellness pobytov je pre nás uspokojenie potrieb relatívne malej skupiny zákazníkov vhodným prostriedkom k rozšíreniu potenciálneho okruhu záujemcov o naše pobyty,“ uzavrel J. Dědek.
Viac informácií: www.LazneLuhacovice.cz

0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

*