3 nápoje na chudnutie ktoré vás počas leta dostanú do formy

Uverejnil(a)
/ / 1 Komentár / Značky: , , ,

Leto je už v plnom prúde, no vás ešte len čaká zaslúžený oddych a relax? Pri pohľade na svoju postavu v zrkadle však len prevraciate oči a nutne potrebujete záchranu pred dovolenkou a plavkovou sezónou? Naša rada znie- napite sa do štíhlosti! Uvidíte aké zázraky sa s vašou postavou udejú. Čo teda skutočne pomáha na zníženie telesnej hmotnosti?

1) Voda-  základ každého chudnutia

Ak ste sa rozhodli schudnúť, čistá voda a dodržiavanie pitného režimu je jednoznačne základ. Samotné pitie vody vám tuky nespáli, takúto čarovnú moc voda žiaľ nemá. Je však veľmi dobrým pomocníkom pri vašej snahe schudnúť. Nedávne výskumy, ktoré boli vykonané v Birminghame dokazujú, že ak budete piť pravidelne vodu pred hlavným jedlom, úbytok hmotnosti sa dostaví skôr, ako keď sa pred jedlom nenapijete.

Nápoj na hudnutie

2) Všade samé uhorky

Uhorka je jednoducho top! Uhorkový nápoj na chudnutie obsahuje draslík a horčík a preto pôsobí tento nápoj na organizmu odvodňujúco. To má za následok úbytok vašej telesnej hmotnosti. Nápoj si pripravíte celkom jednoducho. Do nádoby nalejte čistú vodu, pridajte nakrájané uhorky, zázvor a na zdravie!

nápoj na chudnutie z uhoriek


Mohlo by vás zaujímať: 

Fit recepty 

Plavky, v ktorých budete toto leto vyzerať sexy

Štíhle boky

Recepty zo života


 

3) FitoSlim- tropická pochúťka

Na trhu nájdete množstvo nápojov na chudnutie, ktoré sľubujú zaručené výsledky. Ako si ale vybrať ten správny? FitoSlim je výživový doplnok vo forme nápoja, ktorý obmedzí vašu chuť do jedla a chudnutie s ním bude rýchle a hlavne, bez jo jo efektu. Pýtate sa ako to funguje? Stačí, ak budete užívať tento  nápoj na chudnutie 3x denne 15 minút pred hlavným jedlom. Aby sa jeho účinok ešte znásobil, do svojho denného programu zapojte pohyb vo forme prechádzky s partnerom alebo výletom s deťmi. Chudnutie bude efektívne a hlavne zábavné. Pozrite si aj video recenziu na FitoSlim TU.

 

nápoj na chudnutie FitoSlim

 

 

+1
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

*