Odev, v ktorom bude každá udalosť lepšia

Uverejnil(a)
/ / Pridaj komentár /

Kedy by si mala žena na seba obliecť šaty? Úplne hocikedy! Tento odev ich sprevádzal už od nepamäti a nie je vôbec výsadou iba honosnejších udalostí, kde sa nehodí tričko ani rifle. Je pravda, že ak sa povie slovo šaty, mnoho žien si predstaví odev z kvalitnej látky, ktorý ich po oblečení premení na elegantné stvorenia a môžu sa tak vybrať na akúkoľvek udalosť, nehľadiac na to, aká vážnosť sa im pripisuje. Niet lepšieho oblečenia pre dámy na dôležité firemné stretnutia alebo oslavy, na ktorých sa vyžaduje slušnejší odev.

Slávnostné odevy pre ženy však nie sú len nazberkané a elegantné róby. Aj ľahké modely z tenkých látok, z ktorých sa často šijú tričká sú pre ženy obľúbeným odevom najmä v lete, kedy teplota atakuje najvyššie stupne Celzia. Načo sa skrývať a potiť v nohaviciach, akejkoľvek dĺžky sú, keď je oveľa jednoduchšie obliecť si vzdušný model a nechať ho viať v jemnom vánku? S veselými vzormi ako sú kvety či spŕška farieb sa nejde cítiť inak ako výborne. Leto zvádza k dobrej nálade, čokoľvek máte oblečené!

Prečo sú však ženy akési krajšie, keď sa oblečú žensky ba až dievčensky? Zahodia na chvíľu nudné nohavice, ktoré nosia po celý rok a tenisky vymenia za lodičky či letné sandále. Muži milujú, ak sa od nich priateľka odlišuje. A urobiť to výraznejšie ako vhodným oblečením už nejde. Mnoho mužov bude iste súhlasiť, že oveľa radšej na ženách vidia sukne, blúzky či krásne róby, ktoré vedia vytvarovať akúkoľvek postavu. Treba len zvoliť taký strih, ktorý bude lichotiť útlym aj zavalitejším dámam.

Maskovať nedokonalosti vhodným odevom zvládnu vhodne vybraté róby na jednotku! Áčkový strih s voľnejšou sukňou a stiahnutým topom krásne vytvaruje neforemnejšiu postavu do tvaru presýpacích hodín. Dámy, ktoré by radšej zakryli brucho budú krásne vyzerať vo voľne splývavých modeloch rôznej dĺžky.

Nezabudnite na to, že vašu zbierku oblečenia nemusia tvoriť iba nohavice a tričká! Trochu ženskosti pristane každej!

0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

*