Maliarske sympózium – Čertov – maľovanie v prírode pre každého

Uverejnil(a)
/ / Pridaj komentár / Jedinečné podujatia, Kultúrne podujatia, Kurzy a školenia, Rôzne
Miesto: Lazy pod Makytou
Dátum konania: 12.07.2016 - 17.07.2016

Srdečne pozývame všetkých záujemcov o maľovanie, kreslenie, relax a umenie – pokročilých aj úplných začiatočníkov – na 3. ročník MALIARSKEHO SYMPÓZIA – 5 dňové sústredenie aj s výučbou maľovania pre začiatočníkov, 12.7 – 17.7. 2016, Wellness hotel Javorník v prírodnej rezervácii Čertov.

Poďte s nami maľovať a zažijete atmosféru tvorivosti, pohody a umenia, relaxácie s cvičením v prírode, workshopmi, maľbu v prírode v magicky krásnom kraji na hraniciach Slovenska a Moravy s najčistejším ovzduším v SR aj ČR. Nádherné a výtvarne zaujímavé prostredie, profesionálni lektori s individuálnym prístupom, výtvarný materiál pre úplných začiatočníkov, pre pokročilejších možnosť zúčastniť sa záverečnej výstavy s vernisážou pre všetkých účastníkov a miestnych hostí. Bohatý program je ako pre záujemcov o maľovanie a umenie, tak aj aj pre všetkých milovníkov umenia a prírody.  Sme pripravení na akékoľvek počasie dnešnej rýchlo sa meniacej klímy a zabezpečili sme pre vás štýlovú miestnosť s terasou a  výhľadom na hory na prednášky a maľovanie v prípade nepriaznivého počasia a wellness podľa záujmu za výhodné vstupné.

203-hotel-z-fb-0x0

Čo všetko nás čaká :-)

  • Kreslenie a maľovanie priamo v prírode
  • Mini kurzy kreativity, kresby a maľby krajiny
  • Prednášky o maliarskych technikách a umení
  • Workshop farieb, workshop zdravia a prednášky o rozvoji osobnosti, arteterapie podľa záujmu
  • Pre záujemcov aj cvičenia s relaxačnou meditáciou
  • Výlety na historicky a kultúrne zaujímavé miesta
  • Wellness priamo v hoteli pre účastníkov za zvýhodnenú cenu
  • Spoločenské večery s rozpravami o kultúre a umení
  • Vernisáž výstavy s hudobným programom 

92-dsc-3572-75-0x0

Predchádzajúce vzdelanie a skúsenosti s výtvarným umením nie sú potrebné. Záujemcom o maľovanie v plenéri sa po celý deň venujú podľa potreby akad. maliari, poradia v každej situácii, sú pre nich pripravené aj odborné prednášky a večerné zhodnotenie prác s radami lektorov. Program sympózia je dobrovoľný, veríme, že každý si vyberie z ponuky to, čo ho zaujíma, rozpis programu dostanú všetci účastníci sympózia.

Termín: 12.-17. júl 2016 (utorok – nedeľa)
Otvorenie sympózia 12.7. o 17.30 slávnostnou večerou a jeho ukončenie 17.7. o 15.00 vernisážou s hudobným programom.
Ubytovanie s polpenziou: Wellness Hotel Javorník*** (Lazy pod Makytou 646, okres Púchov, Trenčiansky kraj) počas celého dňa je otvorená reštaurácia a bar, wellness pre účastníkov za zvýhodnenú cenu. Mapa.
Lektori: akad. maliari Iveta SlobodníkováSilvia SekelováBlažej Mikuš a Dušan Sekela
Cena: 250 eur za celý pobyt (50 eur/deň), možnosť zúčastniť sa aj skráteného pobytu (minimálne 2 dni), deti v sprievode rodičov s ubytovaním a stravou 150 eur za celý pobyt (30 eur/deň), záujemcovia z okolia o celodenný program bez stravy a ubytovania 125 eur za celý pobyt (25 eur/deň)
Organizátor: Združenie pre integrálne vzdelávanie – Association of Integral Education Bratislava

lazy-pod-makytou

INFORMÁCIE A PRIHLASOVANIE:
Miesto na sympóziu je potrebné si rezervovať vyplnením prihlášky a zaplatením zálohy 125 eur (respektíve úhradou polovice z Vašej celkovej platby). Vyplňte, prosím, krátku on-line prihlášku. Po obdržaní prihlášky Vám obratom pošleme údaje k úhrade zálohy na účet združenia. UZÁVIERKA pre rezerváciu miesta na sympóziu: 12.6. 2016. Druhú časť platby treba uhradiť do 30.6. Ďakujeme. Je možné prísť aj na pár dní, alebo len na víkend od piatku večera, prípadne iba na program bez ubytovania, podľa toho bude suma upravená. V plnej cene sympózia je ubytovanie s polpenziou, odborné vedenie výtvarníkov a osobné konzultácie, mini kurzy a prednášky, sprievodný program.  So sebou si treba priniesť vlastné maliarske potreby, pre začiatočníkov bude k dispozícii základná maliarska výbava (výtvarné pomôcky pre kresbu ceruzkou, rudkou, uhlíkom, pastelom, akvarelové a akrylové farby). Záujem o špeciálnu stravu (vegetariánska, bezlepková) treba nahlásiť vopred. Pred začiatkom sympózia Vám pošleme prohram a inštrukcie k pobytu. Organizátor: Združenie pre integrálne vzdelávanie. Na Vaše otázky radi odpovieme e-mailom alebo telefonicky: ziv@ziv.sk, zivbratislava@gmail.com, , .

0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

*

Kalendár podujatí

september 2018
Po Ut St Št Pi So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
×