Zažiarte správnym výberom šiat

Uverejnil(a)
/ / 1 Komentár / Značky: , ,

Všetky ženy máme jedno spoločné a to páčiť sa. Nezáleží na tom, či sa chystáme na významnú spoločenskú akciu alebo len rýchly nákup, vždy chceme dokonale vyzerať. Pre bezchybný a dokonalý vzhľad obetujeme hodiny. Pekne sa obliecť, nalíčiť, učesať a očariť okolie pri rôznych udalostiach chce každá žena. Všetky svoje chybičky a nedostatky sa snažíme zamaskovať, aj keď sa nájdu nedostatky, ktoré by každá žena zniesla najradšej s povrchu zemského. Vďaka rôznym trikom a typom, dokážeme zakryť aj malé nedostatky. Jedným z nich je aj správna voľba spoločenských šiat.

31325 (1)

Dôležité je si zapamätať, že na rôzne spoločenské udalosti sa hodia rôzne šaty. Pri udalostiach, kde v spoločenských šatách strávite väčšinu dňa, uprednostnite pohodlné šaty, napr. vzopnuté pod prsiami a voľne spustené. Tento model šiat pekne ukáže aj na objemnejších slečnách a tehuľkách. Hitom minulého a aj tohto leta, sú vpredu vykrojené a vzadu dlhé šaty. Týmto modelom odhalíte svoje nohy a nebudete pri tom pôsobiť vulgárne. Najväčším  a snáď top kúskom, aký môžete mať sú šaty typu ,,morská panna”, celé sú úzke a pod kolenami sa mierne rozširujú a pekne zvýrazňujú vaše pozadie. V takýchto šatách je dôležité dávať pozor na každý pohyb, inak by sa večer mohol skončiť menšou nepríjemnosťou. Na spoločenské udalosti ako sú narodeninové oslavy alebo výročia si môžete dovoliť aj krátke šaty nad kolená. Tie voľte opatrne aby neodkrývali príliš alebo nepôsobili ako vrece. Pri výbere šiat dbajte aj na horný diel. Ak ste objemnejšia dáma voľte šaty s rukávmi alebo na jedno rameno. Štíhle dáme uprednostňujú róby bez ramienok alebo so srdiečkovým výstrihom.

 

Ak si chcete vybrať tie ,,pravé” nezabudnite na akú príležitosť šaty vyberáte. Na svadby sa hodia skôr dlhé šaty zo vzdušných materiálov, ale nie je to podmienkou. Ak je vaša róba dostatočne slávnostná, ani s kratšími šatami nič nepokazíte. Farebne sa na takejto udalosti vyhnite bielej farbe. Udalosti, ktoré si vyslovene pýtajú krátky typ šiat sú promócie, oslavy, výročia alebo koktejlové párty. V plesovej sezóne sa určite vyhnite takémuto outfitu a siahnite po dlhej slávnostnej róbe.

 

Či už sa rozhodnete pre farebné, čiernobiele, dlhé, krátke, akékoľvek šaty, nemali by ste zabúdať na základné pravidlo každého večera – dôležitá je pohodlnosť. Ak sa vy budete cítiť vo vašich šatách skvele, bude vás tak vnímať i okolie a na vašej akcii skutočne zažiarite.

 

 

07/01/2015

www.satylilly.sk 

+1
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

*