Značková spodná bielizeň Lormar

Uverejnil(a)
/ / Pridaj komentár / Značky:

Desiatky značiek spodného prádla a nové každoročne pribúdajú, kto sa v tom má potom vyznať?! Avšak spodná bielizeň Lormar patrí medzi tie, ktoré by ste rozhodne mali poznať. Ale poďme pekne po poriadku. Predstavme si vznik značky, jej charakteristické črty a následne prejdeme k samotným produktom spoločnosti Lormar.

O začiatkoch značky Lormar

Taliansku firma Lormar založili v roku 1971 dve nadšené ženy – Felice Martinelli a Carla Scacchetti. Ich zápal pre módu a poctivá práca začali čoskoro prinášať svoje prvé ovocie. Neskôr si majiteľky mohli dovoliť spoluprácu so známymi herečkami, moderátormi, čo bol ďalší krok správnym smerom. V priebehu niekoľkých rokov si spodná bielizeň Lormar, plavky a neskoršie aj pyžamá, získali srdcia mnohých žien v Taliansku i na celom svete.

Firma sídliaca v blízkosti Modeny má v súčasnosti viac ako 400 spolupracovníkov a patrí medzi špičkových výrobcov v Taliansku. Vďaka svojej flexibilnej výrobe a silnej “talianskej tradícii” ponúka spoločnosť Lormar svojim zákazníkom celú líniu módnych výrobkov. Značku Lormar aktuálne už vedú deti spomínaných dám, no snažia sa pokračovať v ich úspešnom ťažení a práci.

červená podprsenka Lormar

Lormar

Spodná bielizeň Lormar dnes

Lormar sa špecializuje na výrobu podprseniek a nohavičiek, nechýbajú plavky, body, nočné košieľky či sexy spodná bielizeň. Dámske pyžamo Lormar dáva ženám pocit, že sú štýlové aj v noci počas spánku. Aj preto sa aktuálne predáva veľmi dobre. Odevy sú možno o niečo drahšie, ale za to vyhľadávané pre kvalitu surovín, dokonalé uchytenie myšlienok, ďalej pre inovatívny dizajn a širokú škálu zbierok: od klasickej podprsenky až po vesty.

Určite stojí za zmienku aj to, že Lormar je jedným z prvých priekopníkov noviniek v spodnom prádle. Firma stála hrdo medzi prvými, kto prišli s dvojitou podprsenkou s gélom + plnením vzdušného košíka, ktorý sa stal absolútnym víťazom v poradí popularity medzi zákazníčkami s menším poprsím. Podprsenky a plavky Lormar sú určené predovšetkým pre ženy s košíčkami veľkosti A – D.

  • Podprsenky Lormar – sú navrhnuté tak, aby zväčšili objem pŕs a poskytli šarm bez obetovania komfortu. Samozrejmosťou sú „pushupky“ alebo podprsenky bez kostíc. Vyskúšať môžete exkluzívnu čipku Lormar alebo jednoduchosť podviazanej podprsenky.
  • Nohavičky Lormar – vo všetkých variantoch sú synonymom pre eleganciu a zvádzanie. Spodná bielizeň Lormar je známa svojou jemnou čipkou, ktorá sa používa takmer pri všetkých nohavičkách. Pre jednoduchší a praktickejší vzhľad môžete vyskúšať aj klasické nohavičky Mousse alebo Free.
  • Body Lormar – spoločnosť navrhuje body košieľky s čipkou a tiež vylepšené a praktické Body-Evolution. Obklopujúce a pohodlné, aby vynikla silueta ženy.
  • Nošné košieľky / pyžamo Lormar – medzi mnohými novinkami najnovšej kolekcie Lormar je široká škála pyžám, nočných košieľ a večerných šiat.
0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

*