Ako dodať interiéru luxus a noblesu?

Uverejnil(a)
/ / Pridaj komentár / Značky: , ,

Túžite po luxusnom interiéri, ktorý nezruinuje vašu peňaženku? Prinášame vám 4 finančne nenáročné spôsoby, ako zmeníte svoje bývanie na luxusné a sofistikované. Nemusíte nakupovať designové kúsky. Stačí správne umiestniť nábytok, použiť správne materiály, zakomponovať zaujímavé prvky a zeleň. 

Správne osvetlenie = polovica práce

Kvalitné osvetlenie je základom sofistikovaného interiéru, pretože vylepšuje vzhľad nábytku či parkiet, zväčšuje priestor a pri správnom umiestnení môžu priťahovať pozornosť na váš obľúbený kúsok – napr. obraz.

Vo svojej novej kuchyni máme pod hornou skrinkou jemný led pás svetiel s možnosťou stlmenia. Linky tak vyzerá úplne inak ako pri dennom svetle alebo stropnej lampe.

Minimalizmus vo farbách

V jednoduchosti je vždy krása. A nielen to. Ale aj sofistikovanosť, jemnosť, nadčasovosť. Vymaľujte svoje steny čistou bielou, hrejivou krémovou alebo jemne hnedou farbou. Neutrálne steny sa totiž hodia ku všetkým odtieňom nábytku a dekorácií.

Každá vec má svoje miesto

Čo si predstavíte pod pojmom luxus?

Čistotu, poriadok, nič navyše.

Každá vec by mala mať svoje miesto. A to docielite ľahko – dekoráciou, napr. ak do ozdobných mís vložíme malé predmety, ktoré máte pohodené na polici s knihami či na pracovnom, alebo konferenčnom stolíku.

Všetky nepotrebné prikrývky, vankúše, deky, ktoré nevyužíva, schovajte! Do úložného priestoru v gauči alebo posteli.

Minizáhradka z izbových kvetov

Izbové kvety nielenže zlepšujú cirkuláciu vzduchu v miestnostiach, no vytvárajú príjemnú a pokojnú atmosféru. Príroda svojím vzhľadom oživí akýkoľvek priestor a pekný kvetináč len podčiarkne celkový dojem.

Skvelo vyzerá aj sklenená váza so živými kvetmi.

Aké ďalšie kúsky prinesú luxus aj k vám domov?

  • dlhé závesy
  • koberce
  • ozdobné vankúše

Čo pôsobí luxusne na vás? Máte nejaké vlastné vychytávky? Ak áno, budem rada za zdieľanie.

0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

*