Kurz vám umožní pozrieť sa na vzťahy z psychologického a energetického hľadiska, pochopiť rodinné energetické vzorce, typy pováh a ich prejavy, ponúka návody na to ako emocionálne uzdraviť seba aj vzťahy, nevyhnutné zmeny v štruktúre vzťahov.

Kurz Energie vzťahov sa skladá z 2 samostatných častí – trojhodinových kurzov. Každú časť je možné absolvovať jednotlivo a v akomkoľvek poradí, podľa toho, čo vás najviac zaujíma.

Kurzy sa skladajú z prednášok s praktickou časťou a ponúkajú informácie,  ktoré umožňujú pochopiť energetický obsah a posolstvo vzťahov, vzájomnú výmenu energie vo vzťahoch, ako ich zlepšiť, upraviť, riešiť problémy, ako sa chrániť pred odčerpávaním a stratou životnej energie, čo a ako robiť, keď je nutná zmena, ako pochopiť konanie iných ľudí a ako reagovať na rozličné situácie. Ponúkajú možnosť pochopiť svoje reakcie aj reakcie iných a zlepšiť svoje vzťahy.  Sú kľúčom k tajomstvu lásky a vzťahov.

Energie vzťahov 1 (3h)
Vzťah k sebe samému, rodinné energetické vzorce, uzdravenie vnútorného dieťaťa a techniky ochrany energie

Vzťah k sebe k samému, uzdravenie vnútorného dieťaťa, energetické rodinné vzorce, vnútorná sila a zodpovednosť za svoj život, vzťah medzi psychikou, emóciami a fyzickým telom, životná energia a rytmus života, ako prebudiť vôľu a rozvíjať svoje schopnosti, talenty, sebaúcta a sebadôvera, čo môžme čítať z tváre, zmysly – prahy duše, ochrana energie vo vzťahoch a riešenie problémov, pracovné, sociálne, priateľské vzťahy,  biorytmus vzťahov, tvorivosť a úspech. Praktická časť – mentálne cvičenia a meditácia.

Energie vzťahov 2  (3h)
Všetko podstatné o partnerských vzťahoch z psychologického a energetického hľadiska

Partnerské vzťahy, akej povahy je vzťah z karmického hľadiska, vyšší zmysel vzťahov, ako milovať bez nebezpečenstva pre iných aj pre seba, pasce ega, energetické vzorce používané vo vzťahoch, konštruktívne riešenie a predchádzanie konfliktov, rodinné vzorce a myšlienkovo emočné schémy, základná životná energia, rozlišovanie medzi partnerstvom a priateľstvom, liečenie vzťahov, energetická a verbálna komunikácia, únik, odčerpávanie a ochrana energie vo vzťahoch, vývoj vzťahov a potenciálne krízy a ako im predchádzať, prekonať ich, zmeny štruktúry vzťahov a partnerského spolužitia v novej dobe,  láska ako prasila vesmíru. Praktická časť – mentálne cvičenia a meditácia.

Kurzy môžete absolvovať jednotlivo a v poradí, ktoré si vyberiete. 
Pre absolventov kurzov ponúkame možnosť aj ďalšieho vzdelávania počas celého roka formou workshopov.

TERMÍNY kurzov:
ENERGIE VZŤAHOV 1: 
pripravujeme na rok 2016
ENERGIE VZŤAHOV 2:
pripravujeme na rok 2016
CENA kurzu: 
50 eur za 1 kurz (100 eur za obidva kurzy),  denní študenti majú 50% zľavu ( platia 25 eur za 1 kurz)
LEKTOR:
Ing. Iveta Slobodníková, terapeutka a lektorka s vyše 20-ročnou praxou
MIESTO:
ZIV, Trenčianska 53, Bratislava – Ružinov (mapa)

PRIHLÁŠKY:
Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo webovou prihláškou a uhradiť zálohu, najneskôr 2 dni pred akciou.
ziv@ziv.sk, ziv.bratislava@gmail.com
0903 275 335, 0905 255 585, 0903 110 228
Web prihláška

0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Post comment