po-com-tuzia-zeny-yoga-retreat-bali-fredy-ayisy

Po minuloročných úspešných yoga sústredeniach a výletoch do Thajska na ostrov Koh Samui, sa táto zábavná, dobrodružná a poznávacia cesta stala už tradíciou.Dovoľte mi však aby som vás  tento rok pozval na ďalší nezabudnuteľný výlet, tentokrát na magické miesto Bali.

Rád by som strávil krásny čas a objavovanie nových miest spolu s pozitívnymi ľuďmi, ktorí milujú prírodu, dobrodružstvo, meditáciu a cvičenie Yogy. Pre tento zájazd nemusíte mať predošlé skúsenosti s yogou. Podstatný nie je ani váš vek alebo kondícia. Dôležitá je iba vaša pozitívna nálada a spoločenská povaha. Budete mať možnosť spoznať naozaj prenádherné prírodné scenérie a úplne inú kultúru. Verím, že sa môžete dokonale zrelaxovať a znovu nájsť cestu späť k prírode, k Bohu, či k sebe samému. Posilníte svoje telo, upevníte zdravie a vyčistíte myseľ. Podľa vlastných pocitov a názorov mnohých ľudí, ktorí so mnou už takúto cestu absolvovali, si dovoľujem tvrdiť, že  výlety takéhoto typu sú unikátne a môžu sa zaradiť medzi najkrajšie životné zážitky.
Program
Cvičiť sa bude 2-3 krát denne vonku v prírode na nádherných miestach. Budeme absolvovať aj výlety na jednotlivé mimoriadne miesta v okolí  Sanur. V rámci pobytu sa budú konať aj celodenné výlety (Podľa dohovoru a ponuky priamo na mieste.Cena takéhoto výletu bude cca 50 ,- €. Nie je zahrnutá v cene zájazdu).Program výletov a tréningov bude dobrovoľný, takže kto sa nebude cítiť na niektoré spoločné činnosti, môže si zvoliť svoj vlastný program. Na ostrove je veľké množstvo aktivít. Sú tam samozrejme väčšie, turisticky populárne pláže s množstvom reštaurácií, stánkov, barov, plážových predavačov hudby, vodných skútrov a podobných dovolenkových atrakcií.Počas pobytu bude aj špeciálny bonus vo forme krátkych sedení ohľadom životného štýlu,zdravej výživy a tiež osobné konzultácie so mnou, Jánom Hubinským.

Cena zájazdu: 900 €

V cene je zahrnuté: 
transfer z letiska na hotel a späť na letisko, lokálna doprava, ubytovanie, tréningy a sprievodcovské služby

Viac informácií o pobyte nájdete TU.

Prihlášky posielajte na info@activeNhappy.sk

Srdečne vás pozdravujem a veľmi sa na vás teším!

Namasté, Fredy Ayisi

Zdroj: Active & Happy

+1
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Post comment