Intenzívny víkendový kurz pre náročnejšieho poslucháča. Je určený širokej verejnosti, každému, kto sa chce naučiť základy výtvarnej tvorby a rozvíjať svoj talent pod individuálnym, profesionálnym vedením, pre aktívnych, rýchlych ľudí.

Kurz je založený na schopnosti mozgu prijať a spracovať v relaxovanom stave veľké množstvo informácií. Skúsený lektor vás počas dvoch dní  povedie cez kresbu, akvarel, pastel až k olejomaľbe s hudbou, relaxačnými a výtvarnými cvičeniami. Je vyučovaný jedinečnou, pôvodnou metódou založenou na kombinácii arteterapeutických a relaxačných techník s klasickou výučbou, vhodný pre aktívnych ľudí s nedostatkom času. Rozvíja tvorivosť v každej oblasti života. Počas dvanástich hodín získate všetko potrebné, aby ste mohli začať samostatne maľovať.

Ideálny kurz pre zaneprázdnených, rýchlych ľudí, niečo ako „rýchlo kurz geniality“…  🙂

Skladá sa zo štyroch trojhodinových blokov – kresba, pastel, akvarel, olejomaľba, v každom bloku je prednáška k danej téme, vysvetlenie techniky a praktická časť. Každý účastník si vyskúša štyri techniky a namaľuje vlastné obrázky. Zážitok z tvorby, práca s profesionálnym výtvarným materiálom, jedinečná metóda rozvoja tvorivosti s použitím hudby a výtvarných cvičení umožňuje vzdelávanie príjemnou formou, posilňuje sebadôveru a otvára nové možnosti. Nevyžadujú sa žiadne predchádzajúce znalosti výtvarnej tvorby.

Absolventi môžu ďalej počas školského roka navštevovať ZIV ateliér a venovať sa technike, ktorú si obľúbili a ďalej sa výtvarne rozvíjať. Môžu sa zúčastňovať spoločných výstav, plenérov – maľovania v prírode a iných akcií. Všetok materiál a malé občerstvenie je v cene kurzu.

TERMÍNY: 23.-24.1. 2016 (sobota 14:00 – 20:00, nedeľa 10:00 – 17:00), 13.2.-14.2. 2016 (9:00 – 16:00)
LEKTORKA:
Ing. Iveta Slobodníková, výtvarníčka a arteterapeutka, absolventka štúdia maľby na VŠVÚ Bratislava v ateliéri profesora Jána Bergera
CENA: 200 eur, denní študenti platia 120 eur (zľava 40% pre denných študentov)
MIESTO: Galéria ZIV, Trenčianska 53, BratislavaRužinov (mapa)

PRIHLÁŠKY: 
Je potrebné sa prihlásiť e-mailom, telefonicky, alebo webovou prihláškou a uhradiť zálohu, najneskôr 2 dni pred kurzom.
ziv@ziv.sk, ziv.bratislava@gmail.com
0903 275 335, 0905 255 585, 0903 110 228
Web prihláška

0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Post comment