EmIda Kelarováócie, energia, spev, to je posolstvo, ktoré Vám Ida Kelarová odovzdá na víkendovom workshope Cesta za hlasom, ktorý sa bude konať v dňoch 9.-10.4.2016 v Academii Universum v Bratislave.
Nemusíte byť spevák, aby ste sa zúčastnili, dôležité je, že radi spievate. Bez predsudkov, prekonať svoj vlastný strach, nadýchnuť sa a objaviť hlas, ktorý sprevádza každého z nás.

„Nezpíváme protože jsme šťastní, jsme šťastní protože zpíváme…“ Ida Kelarová

Idin spôsob otvárania a objavovania ľudského hlasu je veľmi výnimočný a jej workshopy sa stále tešia veľkej návštevnosti. Nejde o dosiahnutie technickej dokonalosti, nie je to snaha krásnejšie a silnejšie spievať. Ide o objavenie hlasu, ktorý nás vedie späť k emóciám. Predovšetkým tam totiž Ida nachádza základný zdroj života a ľudskej kreativity. Ida je presvedčená, že každý môže spievať. Človek, ktorý nedokáže intonovať len uveril tomu, že mu v detstve povedali, že nemá sluch. Toto je zjednodušený obrázok toho, že príčiny uzatvoreného hlasu je potrebné hľadať hlbšie. Spev je dôležitý pre vyjadrenie osobnosti a pomáha uvoľniť nakumulované emócie, ktoré sa v tele zadržujú a premieňajú v negatívnu energiu. Nechajte sa inšpirovať Idinou filozofiou a unikátnou metódou práce za svojim hlasom.

Worskhop organizuje eventová agentúra Sampa Events, ktorá sa venuje organizácii rôznych podujatí či už pre deti alebo dospelých. Viac informácii o agentúre alebo o samotnom workshope nájdete na doluuvedenej stránke.

Kontaktná osoba:
Lucia Zalubelová
lucia@sampaevents.sk
0908 466 682
www.sampaevents.sk

0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Post comment