Prichádza Halloween. Vďaka týmto tipom jeho oslavu hravo zvládnete

Uverejnil(a)
/ / Pridaj komentár / Značky: , ,

Predvečer Sviatku všetkých svätých sa už u nás tradične spája s Halloweenom. Pôvodom je to americký sviatok, ktorý do Spojených štátov priniesli írski a škótski prisťahovalci. Veľkej obľube sa však teší už aj na Slovensku a v celej Európe. Jeho neodmysliteľnou súčasťou je karneval, ktorý je skvelou zábavou nielen pre deti, ale aj pre rodičov. S karnevalom sa spájajú aj oslavy, kde nesmie chýbať tematická výzdoba. A ak takúto párty chystáte aj doma, určite sa potešíte pár užitočným tipom, ktoré vám prípravy na tento strašidelný sviatok značne uľahčia.

Halloween je skvelým odreagovaním sa nielen pre deti, ale aj pre rodičov. Navyše, deti majú v tom čase jesenné prázdniny, takže je skvelým nápadom, ako môžete čas tráviť spoločne. A toto sú tipy, ktoré sa postarajú o to, aby bola vaša oslava nezabudnuteľná. Hravé drobnosti, ktorými dokonale dotvoríte halloweensku atmosféru nájdete napríklad v predajniach KiK.

Halloweensku náladu si navoďte ešte pred samotnou oslavou

Halloweensku náladu si môžeme navodiť už pár dní pred samotným sviatkom, napríklad tematickým oblečením. A ak si neviete predstaviť, že by ste v takomto oblečení prišli do práce, môžete do tematických kúskov obliecť aspoň deti. Tie sa z takéhoto oblečenia budú tešiť ako nikdy predtým.

O12v2_KiK_KiK_P15_2019_S_08_4er_Gruppe_0566

Chlapčenské a dievčenské oblečenie s motívom Halloweenu od 3,19 EUR

Pozvite na párty svojich priateľov

Ak má byť Halloween oslavou, mali by ste k sebe pozvať aj pár ľudí. Nemusíte mať odrazu plný dom ľudí, stačí, keď pozvete najlepších priateľov. Zabudnúť by ste však nemali ani na najlepších priateľov vašich detí. Halloweenska oslava by predsa mala byť radosťou hlavne pre ne.

Karnevalové oblečenie

Halloween je o maskách, a špeciálne o tých strašidelných. Práve preto by nemali chýbať ani na vašej oslave. V KiK teraz nájdete tematické kúsky detského oblečenia od výmyslu sveta, z ktorých takúto masku hravo vytvoríte. Navyše tu nájdete aj svietiace rukavice a čiapky, ktoré sú pre deti veľkou atrakciou.

O12v2_KiK_KiK_P15_2019_S_09_SkelettAnzug_140

Detské strašidelné oblečenie od 3,19 EUR 

Chutné jedlo

K dobrej oslave neodmysliteľne patrí aj chutné jedlo. Určite by ste to však nemali preháňať s ťažkými, časovo náročnými jedlami, ktoré musíte prihrievať. Ideálnou voľbou sú rôzne snacky a slané či sladké jedlá do ruky. Vy si tým prípravu oslavy značne uľahčíte a všetci pozvaní si príjemne zamaškrtia na jedlách, ktoré počas bežného dňa len málokedy konzumujú.

Hravá výzdoba

Čo pomôže Halloweenu viac ako tematická výzdoba? Chýbať by nemali rôzne hravé dekorácie, LED lampáše či sviečky. Dotvoriť môžete aj sviatočný stôl, ktorý dokonale ozvláštnia čaše a poháre so strašidelnou tematikou. Deti určite potešia aj vrecká na sladkosti, ktoré by najradšej naplnili až po samý vrch.

O12v2_KIK_P15_2019_S08_Gespenst_V01 Kopie O12v2_KIK_P15_2019_S08_LEDLaterne_V05 Kopie O12v2_KIK_P15_2019_S08_Trinkglas_V02 Kopie

Duchovia na zavesenie, 3,19 EUR, LED lampáše, 1 EUR, Poháre, 1 EUR

0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

*