Štýlové šperky, ktorým neodolá žiadna žena

Uverejnil(a)
/ / Pridaj komentár / Značky: ,

V šperkovnici každej ženy sa to doslova hemží množstvom krásnej bižutérie, avšak kvalitné šperky sa s bižutériou porovnávať nemôžu. Kvalitné šperky, nech už sa jedná o zlaté, strieborné, alebo čoraz viac obľúbené šperky z bieleho zlata nikdy nemôžu byť nahradené lacnou bižutériou.

Ktorým štýlovým šperkom ale neodolá žiadna žena?

shutterstock_141576169

Strieborné prívesky

Medzi mladými ženami sú obľúbené práve strieborné prívesky. Strieborné retiazky s pekným príveskom a minimalistické strieborné prívesky sú najpredávanejšími kvalitnými šperkami vo všeobecnosti. Ženy si ich môžu dávať, či už k ležérnemu outfitu ako napríklad k džínsom a bavlneným topom, alebo aj k elegantným šatám, či blúzkam. Ak vo vašej šperkovnici nie sú žiadne súce strieborné prívesky, kúpte si strieborné prívesky so zaujímavými detailami, ktoré krásne vyniknú na každom tope, svetri, či blúzke.

Celé sety

Takéto darčeky si prajú na výnimočné príležitosti ako trebárs výročie, ale aj na Vianoce. Celé sety odbremenia ženy od kombinácie príveskov (náhrdelníkov) s náušnicami. Takto získajú kombináciu, ktorá im k sebe bude zakaždým ladiť.

Medzi obľúbené sety šperkov patria sety s kryštáľmi Swarovski. Jemné, do detailov prepracované náušnice a náhrdelníky, ktoré k sebe navzájom ladia si ženy vyberajú aj kvôli značke Swarovski, ktorá má dobré meno medzi šperkármi. Vedia, že za Swarovski šperkami sa skrýva kvalita a nadčasovosť.

Náušnice z chirurgickej ocele

Medzi štýlové a zároveň obľúbené šperky radíme aj náušnice z chirurgickej ocele. Výhodou tohto materiálu je to, že nekoroduje, takže si zachováva farebnú stálosť a nosením sa neznehodnocuje. Oceľ je antialergénna, takže vyhovuje aj tým ženám, ktorým vadia určité kovy. Pri kontakte s pokožkou nespôsobuje žiadne alergické reakcie.


Mohlo by vás zaujímať:

Značkové šperky – in či out?

Vychutnajte si pobyt v Bardejovských kúpeľoch v koži cisárovnej

Pripravujete svoj šatník na začiatok zimy?

 

0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

*