Vizitky

 1. pocomtuziazeny

  Roland Vojkovský – najčítanejší blog o blogovaní

  Uverejnil(a)
  / / Blogeri /
  Vojkovsky.sk je blog o tom, ako zlepšiť blogovanie, osobný či firemný blog, ako si vybudovať meno, vylepšiť značku a v konečnom dôsledku ako zarábať. Ak potrebujete vytvoriť web, poradiť s webovou stránkou, pomôcť s e-mail marketingom, tvorbou obsahu webu, ste na správnom mieste.
 2. Blog de la Licorne

  Uverejnil(a)
  / / Blogeri /
  Blog de la Licorne je predovšetkým blogom kozmetickým a lifestylovým - nájdete na ňom mnoho kozmetických recenzií a taktiež makeup tutoriálov. Neminú vás ani články o móde a cvičení.
 3. pocomtuziazeny

  Dream & live, Fotky pre radosť

  Uverejnil(a)
  / / Bratislava, Slovensko, celý svet / Blogeri /
  Dream & live je lifestyle blog o snívaní, plnení snov a inšpiráciách, ktoré robia náš život krajším. Nájdete tu fotky robené srdcom a inšpiratívne rozhovory s ľuďmi, ktorí si svoje sny plnia. Dýchne na vás pozitívna energia a dokonca "hrozí", že budete mať chuť vyskočiť do sveta, ísť si plniť tie SVOJE sny... Katka urobí krásne fotky aj vám, jej fotografie nájdete na www.fotkypreradost.sk .
 4. pocomtuziazeny

  Crazy Sexy Fun Traveler

  Uverejnil(a)
  / / Blogeri /
  Crazy travel, fun adventures and sexy photos. The travel blog about spa, snorkeling, massages, adventures, swimming, flying, beaches, hiking, animals, city breaks and other experiences around the world. Cestovanie, zábavné dobrodružstvá a sexy fotografie. Blog o cestovaní - kúpele, potápanie, masáže, dobrodružstvá, plávanie, lietanie, pláže, turisitka, zvieratá, mestá a ďalšie zážitky zo sveta.
 5. pocomtuziazeny

  Lucky family – travel blog

  Uverejnil(a)
  / / Blogeri /
  Slovensko je krásna krajina, ktorú sa oplatí vidieť a zažiť. Lucky family je travel blog o cestovaní s deťmi (nielen) po Slovensku. Nájdete tu tipy na výlety, dovolenky, ubytovanie, dobré jedlo a knihy pre deti.