Vizitky

Kategória: Služby

 1. LEGO požičovňa LEGOrent

  Uverejnil(a)
  / / Košice / E-shopy, Rôzne, Služby /
  Prvá požičovňa Lega na Slovensku! Nové LEGO každý mesiac - ideálny darček pre vaše dieťa alebo partnera ;) Vždy čisté a dezinfikované - poštovné alebo kuriér v cene členského - bez sankcie za bežne zatúlané kocky. Prečo sa stať členom? S nami majú vaše deti Vianoce každý mesiac. Šetrí peniaze aj životné prostredie. Už žiadne vyhadzovanie peňazí za hračky, na ktoré potom sadá prach. Vyhnete sa boxom s domiešanými kockami. LEGO podporuje rozvoj jemnej motoriky a tvorivé myslenie.
 2. Minútové stretnutia

  Uverejnil(a)
  / / Trnava / Organizátori podujatí, Služby /
  Ak ste v práci vyťažení, alebo Vás len obťažuje neúspešné hľadanie životného partnera - skúste naše minútové stretnutia a môžete si štebotať.. pre tých čo sa nerozhodnú hneď pre zoznamovaciu akciu, odporúčame 8 zakázaných tém na 1.rande: http://www.minutove-stretnutia.sk/speed-dating/ registrácia na akciu tu: http://www.minutove-stretnutia.sk/terminy/ twitter https://twitter.com/Minutovestretka facebook https://www.facebook.com/minutovestretnutia/ google+ https://plus.google.com/u/0/b/101635951399547355631/101635951399547355631
 3. Daniel Godány

  Flamenco Dance School

  Uverejnil(a)
  / / Bratislava / Aktivity, Organizátori podujatí, Školitelia, Služby, Zariadenia /
  Vo FLAMENCO DANCE SCHOOL v Bratislave staviame na hodnotách inklúzie a bezbariérovosti. Víziou projektu je podporovať autentickosť, hravosť a prirodzenosť človeka vo flamencovom, či inom tanci, na všetkých jeho rytmicko-pohybových úrovniach. V procese učenia prejdete škálou pocitov od počiatočnej nepohody, uzavretej psyché, cez ponorenie, stratenie, otvorenie sa, až k pochopeniu, vnímaniu a úžasu. Plnohodnotný zážitok, keď obe vaše hemisféry sú tak zaneprázdnené, že si až po čase uvedomíte silu, ktorá z vás vďaka flamencu prýšti. Má to, niekedy cielene inokedy prirodzene, ozdravný a katarzný účinok. Vydáte sa s nami zároveň na cestu do magického sveta andalúzskeho folklóru a jeho moderných štylizácií, v ktorom počas kurzov podaktorí dokonca dosiahnete ´duende´ (stav očarenia a tranzu flamencového umelca v akcii). Ukázať sa divákom takto intímne a zvnútra, cez autentické prežívanie na pozadí technickej vyspelosti trvá roky tréningu a nalaďovania sa na tú správnu vlnu. No začať niekde treba :)