#10 dní do Vianoc – darčeky pre deti

Uverejnil(a)
/ / 1 Komentár / Značky: , ,

Zostáva 10 dní do Vianoc (ak nerátame vianočný víkend). Vy ešte nemáte darčeky a máte v pláne ich zaobstarať? Online z pohodlia domova je nakupovanie jednoduchšie, vyhnete sa davom a otrave z celodenného chodenia. Preverte si však, či vám objednávka stihne byť doručená do Vianoc. Mnohí dodávatelia majú v tomto predvianočnom zhone dlhšie dodacie lehoty. V tomto článku nájdete tipy na darčeky pre deti. Jasné, obchody s hračkami a oblečením na nás chrlia darčekov neúrekom. No vy chcete vykročiť z davu a dať si s výberom viac námahy. Vitajte!

Darčeky pre deti

  1. Drevená tamburína pre deti od 3 do 8 rokov, 8,99 EUR, predáva Muziker

drevena-tamburina-Janod-pre-deti

2. Nočná košeľa Amiki – ako pre princeznú, 45 EUR, predáva Alice & Alice

nočná-košeľa-Amiki-ružová

3. CD od Mira Jaroša: Tešíme sa na Ježiška, predáva Martinus 8,81 EUR

CD-Miro-Jaros-tesime-sa-na-Jeziska

4. Boby na sneh Hamax, predáva Bambino v rôznych farbách, 16,69 EUR

Doprava 12.-13.12.2017 zdarma!

snezne-boby-hamax-zelene

 

5. Český nožík rybička pre starších chlapcov, v rôznych farbách predáva Bonami, 10 EUR

cesky-vysuvaci-nozik

6. Saloos – prírodná kozmetika, vhodná aj pre deti. Výrobky Saloos obsahujú najvyšší podiel čisto prírodných látok. Sú bez parfemácií, farbív a konzervantov. Predáva notino.sk.

 

saloos-pre-deti-prirodna-kozmetikaNech sa už rozhodnete pre čokoľvek, prajeme Vám najmä milostiplné Vianoce, naplnené láskou, úsmevom a spokojnosťou :-).

 

 

 

 

0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

  1. 20. decembra 2017

    Monika

    skvelé tipy na darčeky 😉 tá nočná košieľka je krásna ale tá cena je trošku moc, či sa to zdá len mne? Ja samozrejme všetko odkladám na poslednú chvíľu a väčšinu darčekov ešte nemám :( dúfam nie som jediná… objednať už nič nestíham ale v Tescu budú mať výpredaj hračiek aspoň tak to majú v letáku – https://www.letakomat.sk/tesco/aktualny-letak-hypermarket-od-utorka-19-12-2017/ aj keď neverím že niečo dajú naozaj do zľavy :/

Pridaj komentár

*