KOČIAR NOORDI SOLE SP 3V1

Uverejnil(a)
/ / Pridaj komentár / Značky: , ,

Kočiar NOORDI SOLE SP 3V1 SUN KISSED ma na prvý pohľad očaril. Mám veľmi rada žltú farbu, preto som si vybrala práve tento model. Kombinácia žltej a hnedej farby vyzerá štýlovo a vždy keď idem na prechádzku s dcérkou, aj keď je práve zamračené alebo prší, náš kočík svieti ako slniečko. Som skôr zástanca veselých farieb ako tmavých, no musím povedať, že všetky prevedenia Noordi kočiarikov majú svoje čaro a sú veľmi pekné. NOORDI SOLE SP 3V1 SUN KISSED som si zakúpila, pretože sa mi páči kombinácia troch variant používania a tiež to, že obsahuje veľa praktického príslušenstva.

NOORDI SOLE SP 3V1 SUN KISSED lionbaby

Bezpečnosť kočiara Noordi

Bezpečnosť detí je u mňa na prvom mieste. Kočiarik spĺňa moje požiadavky. Je vybavený päťbodovými popruhmi, ktoré zabezpečia, aby sa dieťatko nemohlo samovoľne dostať z kočíka von a ublížiť si. Kočík je bezpečný aj v letných horúčavách. V spodnej časti vaničky je odvetrávanie, ktoré sa dá otvoriť a znova zavrieť podľa potreby. Na strieške je tiež možnosť, otvorením zipsu, zabezpečiť dieťatku vánok, nech sa vnútro kočíka neprehrieva. Počas silného slnečného žiarenia je tiež dôležité chrániť detské očká pred ostrými lúčmi, a preto je na kočíku aj praktická slnečná clona, Dá sa jednoducho vyklopiť a znova sklopiť. Ďalším dôležitým bezpečnostným prvkom je sieťka proti hmyzu. V lete, keď vonku poletujú komáre a nebezpečné včely a osy, je dieťatko pekne chránené sieťkou a môže nerušene spinkať. To ocením najmä vtedy, keď malú dlho uspávam.

Ďalším bezpečnostným prvkom kočíka je nožná brzda na zadných kolesách. Takže ak by bol zaparkovaný na briežku, tak sa nepohne a ostane pekne na svojom mieste. Kočík má na sebe tiež veľa reflexných prvkov, ktoré dotvárajú pekný dizajn a je zároveň viditeľnejší pri zníženej viditeľnosti napríklad na prechode pre chodcov. Veľkou výhodou je tiež  autosedačka, ktorá je súčasťou kočíka. Vďaka nej môžete bábätko bezpečne prepravovať aj v aute.

Jednoduchá montáž, ktorú bez problémov zvládnu aj mamičky

Keďže som žena, na tomto kočíku oceňujem aj to, že sa jednoducho montuje a skladá. Dokážem si ho sama zložiť aj rozložiť. Je výborný na cestovanie, pretože sa po zložení ľahko zmestí do kufra auta. Vanička, napriek tomu, že je dosť veľká, je zároveň aj ľahučká, takže nemám problém s jej zdvíhaním či premiestňovaním.

Poveternostné vplyvy

Kočík je vybavený do každého počasia. Ako som už spomínala, v lete sa vám zíde sieťka proti hmyzu, slnečná clona, strieška s UV filtrom alebo vetranie. V zime alebo v daždivom počasí je praktická pláštenka, alebo zateplený nánožník, aby bábätku nebola zima. Je na ňom pozdĺžny zips, takže sa k dieťaťu kedykoľvek pohodlne dostanete. Ďalším pozitívom kočíka je, že ak by vás náhodou na prechádzke náhle prekvapil dážď, a vy ste si zabudli doma pláštenku na kočiarik, nemusíte sa báť. Textílie kočíka nepremoknú a drobček ostane v suchu. Sú totiž vyrobené z nepremokavého materiálu.

Ďalšie praktické príslušenstvo

Čo sa mi ešte veľmi páči je, že pri rukoväti je odnímateľný držiak na fľašku. Vždy mám po ruke pre dcérku čajík a nemusím ho hľadať v taške.

Súčasťou kočíka je aj praktická prebaľovacia taška, ktorá je dokonca termoizolačná a dá sa pripevniť na rukoväť kočíka.

Jednou z veľkých výhod kočíka je, že je využiteľný na dlhší čas, pretože sa dá nastaviť aj na športovú verziu, keď už vie bábätko sedieť.

Na záver už len pridám, že NOORDI SOLE SP 3V1 SUN KISSED vrelo odporúčam všetkým mamičkám, ktoré rady chodia často so svojim drobcom na prechádzky. Ja som s ním veľmi spokojná.

Napísala : Patrícia

 

Páčil sa Vám príbeh?NOORDI SOLE SP 3V1 SUN KISSED

http://www.lionbaby.sk

lionbaby logo 5

 

 

0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

*