Sedací vak – pohodlný darček pre každého

Uverejnil(a)
/ / Pridaj komentár /

Aj vás už začali strašiť vianočné reklamy v televízií a výzdoba v nákupných centrách? Núti vás to premýšľať o vianočných darčekoch pre blízkych? Mäkké darčeky sa pod stromčekom nachádzajú často a popravde nie sú príliš obľúbené. Ale existujú aj výnimky ako napríklad mäkký a pohodlný sedací vak.

Prečo darovať sedací vak?

Spolu so sedacím vakom totiž darujete aj pohodu, komfort a dobrú náladu. Hodí sa nie len pri sledovaní vianočných rozprávok doma v obývačke, ale viete ho prakticky využiť počas celého roka. Naplno ho využijete hlavne v lete, pretože je to najlepší spoločník pri leňošení na terase a je skvelý parťák na letné festivaly. Ako ste už iste pochopili, sedacie vaky sú použiteľné v interiéri aj v exteriéri. Ide teda o vianočný darček, ktorý si budete užívať celý rok a určite nezačne po týždni zapadať prachom.

img_7773

Sedací vak s vlastnou potlačou

Sedacie vaky sa môže stať veľmi osobným darčekom a to vďaka potlači na obale vaku alebo na jeho vysačke.  Je pravda, že túto možnosť využívajú najčastejšie firmy, ktoré používajú vaky na reklamné účely alebo ako darčeky pre zamestnancov či klientov. Pokiaľ vám ale záleží na tom, aby bol darček originálny, môžete tieto služby využiť aj vy.

Sedací vak má totiž vnútorný obal a aj vonkajší, ktorý sa dá obrandovať. Vonkajší obal sa zapína na zips a dá sa kedykoľvek vyzliecť a oprať. O potlač ale nemusíte mať obavy, pretože ide o kvalitnú a trvácnu sublimačnú tlač na textil. Farba zostane ostrá a neolupuje sa ani po viacerých praniach.

Ak nechcete mať potlač na celom vaku je tu aj finančne menej náročný variant a to je potlač vysačky alebo uška. Na uško môžete nechať vytlačiť napríklad meno obdarovaného. Aj potlač vysačiek sa robí sublimačnou tlačou, takže je odolná a dlhotrvácna.

sedacie-vaky-na-eventy

Vyberte ten správny tvar

Dôležité je vybrať taký sedací vak, ktorý bude budúcemu majiteľovi najviac vyhovovať. Klasikou je sedací vak Dumb, ktorý je veľmi univerzálny. Dá sa ňom sedieť, ležať alebo sa povaľovať v akejkoľvek polohe. Aj to je dôvod, prečo je tým najobľúbenejším modelom.

TIP PRE VÁS: nezabudnite na kvalitnú náplň do sedacích vakov.

 Máte doma vášnivého hráča a chcete ho potešiť? Potom by ste mali venovať pozornosť sedaciemu vaku Player. Jeho tvar je navrhnutý tak, aby sa v ňom pohodlne sedelo aj niekoľko hodín. Keď už vás omrzí hra, môžete sa pohodlne usadiť pred televízor. Pre ešte viac pohodlia odporúčame k vaku aj taburetku na ktorú si vyložíte nohy.

Pre chvíle ničím nerušeného leňošenia bol vytvorený sedací vak Lazy. Tvar je navrhnutý tak, aby bolo ležanie na ňom maximálne pohodlné a príjemné. Ideálny je na terasu alebo balkón, kde si spolu môžete užívať slnečné lúče, prípadne môže byť vhodným doplnkom aj na výlety. Keďže má menšie rozmery ako napríklad Dumb, zmestí sa vám aj do auta.

 

0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

*