Po čom túžia ženy? Zaujímavé odkazy (nielen) pre ženy:

PREŠPORKOVO je rodinné centrum v centre Bratislavy. Bohatý program a aktivity šité na mieru pre deti, ich mamy a všetkých rodinných príslušníkov. Čakajú vás tvorivé dielne, tanečné krúžky, výlety pre deti, čítanie rozprávky známou osobnosťou, projekt Fitmama, a omnoho viac… Detská herňa a príjemné prostredie, kde si môžete prísť len tak posedieť, podiskutovať s inými maminami, zahrať sa so svojimi deťmi a spoznať nových ľudí. Dobrovoľníčky, dámy, ktoré túžite počas mamičkovania po aktivite a máte chuť pridať ruku k dielu, vaša ochota a nápady sú v Prešporkove vítané!

Aj vašim detičkám sa bude v Prešporkove páčiť a pri odchode budú plakať, že chcú zostať dlhšie! 🙂 www.presporkovo.sk

Online marketingová agentúra RUonline vznikla v roku 2009. Spoľahlivý biznis partner pre produkty ako profesionálne SEO služby, linkbuilding a online marketing. Komplexné zabezpečenie internetového marketingu pre vás.

WWW.HARMONYNATURE.SK, to je Život v harmónii s prírodou / prírodná EKO drogéria, BIO konopná kozmetika, Orgonit harmonizér energií, Grander revitalizovaná voda, prírodné výživové doplnky a potraviny – on-line obchod pre milovníkov prírody!

dennikrelax.sk – Váš relax na webe, každý deň nové čítanie

volnycas.sk – Mapujeme miesta, kam sa oplatí ísť na výlet.