Vyzerajte dobre tam, kde sa to vyžaduje

Uverejnil(a)
/ / Pridaj komentár /

Pri výbere vhodných spoločenských šiat si žena neraz povzdychne a zatúži po tom, aby bola v takejto chvíli mužom. Oni nemajú zďaleka taký problém vybrať si odev, v ktorom sa môžu ukázať na významnejších udalostiach a oslavách. Väčšinou striedajú jeden a je im všetko prepáčené, pretože s ním sa dokonalo hodia k ostatným hosťom. Nevadí, že ten istý oblek a kravatu nosia na pohreby, svadby aj rôzne iné slávnosti. Oproti tomu sa od ženy neustále vyžaduje obliecť sa do iných spoločenských šiat, pretože faux pas z „obnoseného“ modelu nie je prípustné. A to sa netýka len celebrít na červenom koberci. Albumy plné fotiek z rôznych udalostí vždy ukážu, ktorá dáma si nedala námahu s výberom novej róby a prevetrala jednu zo starších.

Elegantných rób je obrovské množstvo a týka sa to každej jednej postavy. Sú ženy, ktoré si môžu dovoliť skutočne takmer všetky strihy a v každom vynikne ich výborná postava. Môžu tak na každej udalosti vyzerať inak, odviazať sa aj pri výbere šperkov a experimentovať s vlasmi. Úprava zovňajšku súvisí aj s modelom, ktorý ma žena oblečený. K jednoduchým priliehavým modelom, ktoré sú zväčšia jednej farby sa priam pýtajú masívne šperky, vďaka ktorým ožije aj spočiatku nudný model. Na druhej strane, aj samotná róba môže byť vyzdobená do posledného detailu a tak sa odpustí absencia náhrdelníku či náramku, ktoré by len prilievali olej do ohňa.

Dokonalé zladenie odevu a doplnkov je pre ženu dôležité na akejkoľvek udalosti. Niekde striedmejšie, inde odviazanejšie. Na každú príležitosť však treba začať s tým najdôležitejším, a tým je výber vhodného odevu. Doplnky sú to najmenej. Začínať treba od vhodného oblečenia. A vždy najmä s vkusným modelom, ktorý lichotí akejkoľvek postave. Nohavicový kostým nemá pre dámy na najhonosnejších udalostiach miesto!

0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

*