Srdečne pozývame profesionálnych, neprofesionálnych maliarov, aj úplných začiatočníkov a nemaliarov – nadšencov na jesenné maliarske sústredenie 1.10. – 4.10. do Banskej Štiavnice. Každého, kto má chuť tvoriť a tešiť sa z farieb jesene, vychutnať si posledné teplé lúče a načerpať silu pre zimné obdobie na krásnom mieste. Ubytovanie s polpenziou v príjemnom penzióne s terasami v historickom centre mesta Banská Štiavnica.

Lektori: akad. maliari Iveta SlobodníkováBlažej Mikuš a Dušan Sekela
Organizátor: Iveta Slobodníková, Združenie pre integrálne vzdelávanie, stretneme sa na Facebooku

Základná štruktúra programu:
štvrtok 1.10. o 20.00 hod. slávnostné privítanie účastníkov
nedeľa 4.10. o 17.00 hod. ukončenie pobytu a prezentácia prác
Po ranných inštrukciách a krátkej prednáške k tvorbe voľné maľovanie v Banskej Štiavnici a okolí, prípadne na terasách alebo v interiéri.

PROGRAM
– Maľovanie vedút – pohľadov na mesto, v arboréte, jesennej prírody.
– Kurz kreativity pre začiatočníkov a mini kurz krajinomaľby a vedút.
– Prednášky o umení, k tvorbe a technikám. Večerný program.
– Individuálne vedenie a rady lektorov po celý čas.
– Prehliadka Kalvárie, Banského múzea, štôlní a Starého hradu.
– Možnosť prísť iba na víkend, alebo len na výtvarný program bez ubytovania.

Ubytovanie (pobyt s polpenziou)Penzión Ister ***  s terasami v historickom centre B. Štiavnice, Višňovského 4, (0918 937 674, 045/692 15 66, mapa), ubytovanie s raňajkami, obed individuálne, večere v miestnej reštaurácii

Maliarska výbava: každý účastník si prinesie vlastnú maliarsku výbavu, pre úplných začiatočníkov je pripravená základná sada

Prihlasovanie: Vyplňte prosím krátku on-line prihlášku. Je možné prísť aj od piatku, prípadne bez ubytovania (podľa toho sa cena upraví). Po zaslaní prihlášky vám pošleme údaje pre platbu a pokyny k pobytu krátko pred začiatkom sústredenia. Účasť potvrdíme a miesto rezervujeme účastníkom, ktorí sa prihlásia a vyplatia zálohu 75 eur prevodom/vkladom na účet. Zvyšnú platbu treba doplatiť najneskôr do 28.9. 2015 na účet združenia. Platba priamo na mieste len po dohode. Počet účastníkov je obmedzený kapacitou ubytovania. V ponuke je aj vegetariánska strava.
Cena celého pobytu od štvrtku do nedele s ubytovaním a polpenziou je 150 eur a cena celého pobytu bez ubytovania a stravy je 75 eur (50 eur/deň, 25/deň bez ubytovania a stravy, deti do 14 rokov platia 30 eur/deň). V plnej cene sústredenia je ubytovanie s polpenziou, odborné vedenie výtvarníkov a osobné konzultácie, prednáška a sprievodný program, základná maliarska výbava pre úplných začiatočníkov (obsahuje profesionálne výtvarné pomôcky na kresbu, suchý pastel, tempery/akvarel).
Organizátor: Združenie pre integrálne vzdelávanie. Na Vaše otázky radi odpovieme e-mailom alebo telefonicky: ziv@ziv.sk, zivbratislava@gmail.com, 0903 275 335, 0905 255 585.

Stránka podujatia: http://ziv.sk/jesenne-maliarske-sustredenie-1.10.-4.10.-2015-banska-stiavnica.html

0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Post comment