kurzy-bratislava

Potreba poznať človeka je kľúčová vo všetkých oblastiach života, v zamestnaní, v obchode, v reklame, pri riadení zamestnancov alebo vzťahov v tíme, s blízkymi a priateľmi. Vedieť sa orientovať v tom, aký človek je, čo je na človeku stabilné a čo premenlivé umožní ľahšie sa rozhodovať v rozhodujúcich okamihoch života. Umenie poznania človeka umožňuje identifikovať najľahšie a zároveň účinné spôsoby rozvoja a adaptácie na zmenu.

Na tomto kurze napríklad zistíte, čo na druhých môžeme brať vážne a čo pominie ako lanský sneh. Spoznáte rôzne strany osobnosti vhodné pre nadväzovanie vzťahov a spoznávanie druhých. Zistíte, ako sa prejavujú rôzne stránky človeka a ako najjednoduchšie spoznať človeka. Zoznámite sa so zaujímavými ľuďmi. Získate certifikát Psychológia osobnosti človeka I.

Kurz je určený pre každého psychológa laika, jednoducho každého, kto pracuje s ľuďmi, zaujíma sa o medziľudské vzťahy, stretáva sa s konfliktmi v medziľudských vzťahov, prezentuje a ovplyvňuje druhých. Určite sa hodí všetkým z oblasti poskytovania služieb, predaja, manažérom, majiteľom firiem, záujemcom o psychológiu

Kurz uskutočňuje fakulta psychológie PEVŠ. Každý účastník kurzu získa certifikát o absolvovaní.

Prednášajúci: doc. Mgr. Elena Lisá, PhD.

Termín realizácie dvojdňového kurzu:

  •  27.10.2018
  •  10.11.2018

Výuka je realizovaná v čase od 9:00 do 17:30 na Tomášikovej 20 v Bratislave. Termín sa môže zmeniť na základe požiadaviek účastníkov kurzu.

Viac informácií o kurze aj o cene, obsah kurzu a elektronickú prednášku nájdete na: www.paneurouni.com

0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Post comment