talkshow-zuzany-freso

A JE TO TU!! 🙂 Čaká vás druhá Talkshow Zuzany Frešo!
22. marca 2019 znova môžeme zažiť zaujímavé rozhovory na témy, ktoré nás fascinujú.

Miesto: divadlo Meteorit, Bratislava

Začiatok talkshow: 19:30 hod
Základná téma večera tentokrát bude INDIA. Samozrejme nebudeme hovoriť iba o tejto krásnej krajine, ale je aj množstvo iných vecí, ktoré s ňou súvisia.
Pozor! Vstupenky na prvý večer sa rýchlo minuli, a žiaľ viacerí sa ani na I. talkshow nedostali! – kapacita hľadiska je limitovaná na 50 osôb. Vstupenky sú dostupne v divadle Meteorit a v sieti Ticketportal.
Cena vstupenky vrátane občerstvenia a malého darčeka je 20,- Eur

Hostia:

Michaela Timková
Cestovateľka a bývalá letuška
Z obchodu, v ktorom bola dokonalá, sa rozhodla, že potrebuje krídla a chce spoznávať svet. Odišla do Dubaja a začala robiť letušku. Počas deviatich rokov preletela svet, spoznala všetky národnosti a našla kvantum priateľov. Aj z Indie.
Michaela nám porozpráva, akí sú Indovia ako zákazníci v porovnaní s ostatnými národmi. Dozviete sa tiež, ako to vyzerá na indickej svadbe. A budete sa môcť presvedčiť, ako svedčí európskym ženám sárí.
—————
Kundan Baghel
Šéfkuchár a spolumajiteľ indickej reštaurácie Véda
Usadil sa na Slovensku, asi preto, aby nám sprostredkoval čo naautentickejšie indické chute. Pracoval v najlepších gastronomických konceptoch na Slovensku až kým sa nestal spolumajiteľom indickej vegánskej reštaurácie Véda.
Okrem kulinárskych historiek nám porozpráva o svojej ceste na Slovensko a jeho živote u nás.
—————
Marcela Lendvaiová
Herečka, cestovateľka a v neposlednom rade jedna z top lektoriek a koučiek Slovenska a možno aj sveta.
Počúvať Marcelu je ako čítať knihu. Jej slová podnecujú fantáziu a neviem si predstaviť lepšieho človeka na opísanie pestrofarebnej krajiny, ako India nepochybne je. Marcela nám ponúkne pohľad na Indiu z pozície školiteľky, ktorej kolegovia ukázali krásy svojej krajiny.

0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Post comment