Zväčšenie pŕs – každá žena po tom tajne túži

Uverejnil(a)
/ / Pridaj komentár / Značky: , , ,

Vecí, po ktorých ženy túžia je mnoho. Môže to byť kariéra, vysnívaný partner, rodina či akákoľvek iná maličkosť. Avšak, na základe prieskumov sa zistilo, že množstvo žien túži po tom, aby mali prsia väčšie a plnšie. Prípadne, aby ich pokožka bola pružná a príjemná tak, ako za mlada. Práve to je dôvod, prečo sa budeme na nasledovných riadkoch venovať téme zväčšenie pŕs a tomu, ako zväčšiť prsia. Ak náhodou patríte k dámam ktoré trpia opačným problémom – teda príliš veľkým poprsím, možno vám pomôže článok o správnom výbere matracov ktoré dokážu uľaviť prsiami zaťažovanej chrbtici.

Aké sú možnosti na zväčšenie?

silikonove zvacsenie prs

silikón na zväčšenie pŕs

Tie ženy, ktoré príroda veľmi neobdarila majú v podstate dve možnosti. Jednou je podstúpenie plastickej operácie pŕs a druhou prírodné doplnky určené na zväčšenie pŕs. Pri prvej možnosti je potrebné zvážiť klady aj zápory. Plusom je vysnívaná veľkosť pŕs, ktorá sa prejaví okamžite. Takýto druh zákroku má však aj svoje negatíva. Je to zásah do tela a vyžaduje si určitú prípravu a odborné konzultácie. Okrem toho, doba rekonvalescencie môže byť pomerne dlhá. To môžeme hodnotiť ako najväčšie negatívum. Výberu kliniky a implantátom treba venovať taktiež dôležitú pozornosť. Každý implantát má svoju životnosť a tie lacnejšie, je potrebné vymieňať v perióde piatich rokov. V prípade tých najkvalitnejších prsných implantátov môžete rátať s intervalom výmeny predĺženým až na 10 rokov. Preto sa radšej obráťte so všetkými otázkami na fundovaných odborníkov, ktorí majú dostatočnú prax a z nej prameniace skúsenosti. Druhou možnosťou ako viditeľne zväčšiť prsia, je využiť prírodné alternatívy, ako sú na príklad rôzne bylinky a výťažky ovplyvňujúce veľkosť pŕs.

Zväčšenie pŕs za pomoci prírodných doplnkov výživy

bylinky na zvacsenie prs

bylinky na zvacsenie prs

Ak nie ste zástankyňou plastických operácii, či zákrok nechcete absolvovať z akýchkoľvek iných dôvodov, potom máte možnosť využiť pozitívne účinky bylín. Bylinky na zväčšenie poprsia si môžte zakúpiť v špecializovaných bylinkárskych obchodoch alebo e-shopoch. Podľa stanovenej receptúry si následne môžte pripravovať nápoje a jedlá na zväčšenie pŕs.  Na trhu však existuje viacero riadne testovaných a certifikovaných produktov, ktoré vám vašu snahu o zväčšenie pŕs výrazne uľahčia. Nemusíte zháňať bylinky, receptúry a ani si ich každý deň prácne pripravovať. Jedným z najuznávanejších prípravkov v tejto oblasti je na píklad BreastExtra+. Ide o tablety, ktoré majú výlučne bylinné zloženie. Sú riadne testované a prešli všetkými náležitými kontrolnými procesmi. Tieto tabletky dokážu stimulovať rast pŕs, čím sú prsia väčšie a plnšie. Zároveň dokážu pokožku vzpružiť a dodať jej sviežejší vzhľad. Túto vlastnosť ocenia najmä ženy, ktoré sú v období po dojčení a nie sú so svojim poprsím spokojné. Množstvo žien po dojčení má problém s tým, že pokožka poprsia je plná strií a natiahnutá. Nepáčia sa sami sebe a ich sebavedomie klesá. Avšak existuje prirodzená cesta k tomu, aby boli so svojim telom opäť spokojné. A je to práve táto prírodná cesta.

Ak skutočne rozmýšľate nad tým, ako dodať svojmu poprsiu na objeme, potom zvážte všetky dostupné možnosti, vrátane silikónov. Ak sa rozhodnete pre alternatívu a vyberiete si prírodnú cestu, potom stavte na tie najkvalitnejšie bylinky od overeného dodávateľa, alebo si kúpte overené tabletky na zväčšenie pŕs. Pri rozhodovaní vám pomôžu recenzie. Určite nie ste jedinou ženou, ktorá nie je spokojná s veľkosťou svojich pŕs.

+1
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

*