Červené a žlté lodičky – trúfnete si?

Uverejnil(a)
/ / 1 Komentár /

Ak vás pri nákupoch očaria pekná topánky treba si na začiatku položiť v hlave pár otázok. Či sa hodí daný odtieň lodičiek ku šatám vo vašom šatníku? Zapadne medzi vaše ideálne farby? Je to výrazný, nápadný alebo neutrálny a menej výrazný kúsok?

Klasika sa kombinuje najľahšie

Možno aj máte vo svojom šatníku veľa farebných topánok a lodičiek, no aj tak nosíte skoro celý čas klasiku ako je čierna a béžová. Je to aj tým, že sa najľahšie kombinujú so šatami a iným oblečením. 

Farieb sa netreba báť

Je tu jar  a s ňou sa oplatí trochu vyfarbiť aj svoj šatník a botník. Netreba sa báť farieb. Kombinujte ich čo najviac a najčastejšie. Ak máte vo svojich šatách výraznú farbu, topánky môžu byť v akomkoľvek odtieni z týchto farieb. Ako sme už vyššie spomínali čierne, béžové a sivé sandále a topánky môžete skombinovať so všetkým. Keď budete mať šaty alebo outfit v jednej farbe, topánky sa nebojte ladiť do inej. Napríklad červené či žlté lodičky sú teraz hitom a málokedy celkový look pokazia. 


 

Mohlo by vás zaujímať:

Na čo si dať pozor pri výbere krému na tvár

Aké produkty má RMS beauty

Najlepšie slovenské blogy a blogeri – fashion blog Lapkinn – keď je móda záľubou

0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

  1. 9. júla 2019

    Nellynka

    Rozhodne sa farieb nebojím a odporúčam aj ostaným kočkám riskovať :) V lete kombinujem jednoduché jednofarebné šaty s rôznymi lodičkami. Najradšej si lodičky kupujem na https://www.modanoemi.sk/lodicky/

Pridaj komentár

*