Láska prechádza posteľou, tak nech máte na Valentína poriadny matrac!

Uverejnil(a)
/ / Komentáre (4) / Značky: , ,

Láska prechádza posteľou, tak nech máte na Valentína poriadny matrac!

Sviatok zamilovaných už je za rohom a my pre vás máme tip na darček, ktorý poteší vašu drahú polovičku aj vás.

Kytica ruží, bonboniéry alebo sexy bielizeň. Nadeľujete svojej polovičke na Valentína stále to isté a už vás to nebaví? Nečudujem sa. Ruže uschnú, bonboniéra sa zje a sexy bielizeň sa za chvíľu opozerá. Ďaleko lepší je darček, ktorý dlho vydrží, je praktický a zároveň priamo nabáda k posteľným hrám.

Valentínmatrace-zdravie

Spite spolu a spite lepšie

Hoci sa hovorí, že láska prechádza žalúdkom, s posteľou sa spája úplne rovnako. Kým na začiatku vzťahu trávite v posteli väčšinu času, postupom času sa situácia mení. Rutinné vstávanie do práce, ranná rozlámanosť a únava po príchode spoľahlivo zaženie akékoľvek myšlienky na romantické maznanie.

PODOBNÁ TÉMA: Venujte sa svojím prsiam aj v noci a zbavte sa bolestí chrbta

Pritom je to práve sex, ktorý vám môže pomôcť k lepšiemu spánku! Vedci preukázali, že napomáha k celkovému uvoľneniu, ktoré je pred spaním veľmi dôležité. Navyše rýchlejšie zaspíte a spánok bude hlbší a výdatnejší. A taký spánok zase pomáha k lepším partnerským vzťahom:

 • Budete sa menej hádať. Odborníci zistili, že páry, ktoré si doprajú veľa spánku, majú menej konfliktov.
 • Efektívne vyriešite všetky problémy. Oddýchnutí ľudia riešia svoje problémy s väčším nadhľadom a berú ohľady aj na druhého. A to sa vo vzťahu rozhodne počíta!
 • Budete krajší a spokojnejší. Kto by sa nechcel svojmu partnerovi páčiť? Kvalitný spánok regeneruje bunky a keď ho budete mať dostatok, ráno sa zobudíte svieži a krásni.

Valentín-partnerské-matrace-zdravie

 Vedci zistili, aký matrac je najlepší na sex

Základom kvalitného spánku (a teda i kvalitného sexu) je samozrejme matrac. Americká spoločnosť pre výskum spánku zisťovala medzi 460 respondentmi, aký majú doma matrac a ako im vyhovuje pri sexe. Svoj matrac každý z nich hodnotil podľa 8 kritérií, medzi ktorými bolo napríklad aj to, ako dlho vydrží alebo koľko polôh na ňom môžete vykonávať.

V teste dopadli najlepšie latexové matrace a hneď za nimi skončili klasické pružinové. Ďalej sa umiestnili nafukovacie a vodné matrace, posledné miesta patria matracom z lenivej peny. Tie majú síce skvelé ortopedické vlastnosti, ale nie sú práve ideálne na striedanie polôh.

Matrac je skvelý darček na Valentína

Ak ste sa tento rok rozhodli urobiť sebe aj partnerovi radosť novými matracmi, poobzerajte sa po latexových alebo pružinových.

Ak máte radšej klasiku, vyberte si niektorý z pružinových matracov. Ich konštrukcia prešla zásadným vývojom a tak sa nemusíte báť, že by vás pružiny tlačili do chrbta. Keď si navyše vyberiete model Arabela, dostanete k jednému matracu druhý zadarmo.

Akcia 1 + 1 zadarmo platí aj u širokej ponuky partnerských matracov. Tie sú obojstranné a každý z partnerov tak môže mať matrac inej tuhosti a úplne podľa svojich požiadaviek. Kúpte si na Valentína nové matrace a vylepšite vďaka nim kvalitu svojho spánku!

0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

 1. 6. augusta 2015

  Lucia

  bez kvalitného matraca to v posteli nemôže fungovať , už len preto že keĎ sa nevyspím tak som odporná ku priateľovi. My sme kupovali matrace na matrace-vegas.sk

 2. 19. novembra 2018

  Anezka P.

  Úplne súhlasím, my máme nový matrac i posteľ teraz a je to neskutočná zmena :) predtým sme mali starú podedenú postel..a to sa nedá ani porovnať

Pridaj komentár

*