Starostlivosť o vlasy pomocou hodvábu

Uverejnil(a)
/ / 1 Komentár /

Hodváb (alebo inak povedané Silk) je už dlho považovaný za luxusnú zložku vďaka svojej jemnej textúre a hladkému povrchu. Seriózna starostlivosť o vlasy by nemala vynechať túto ingredienciu v produktovej rade, pretože docieli nádherne zdravé a lesklé vlasy. Mnoho značiek teraz využíva vo svojich produktoch Silk aminokyseliny, ktoré pomáhajú podporovať prirodzenú štruktúru vlasových vlákien, pričom ich zanechajú hladké na dotyk a elegantné pre oči.

Aké sú výhody hodvábu na vlasy?

Samotný hodváb má veľmi zhustenú molekulárnu štruktúru, ktorá pomáha udržiavať vlhkosť a zabraňovať strate vody. Pomáha udržiavať vlasy hydratované, jemné a bez zachlpenia. Keďže sa naše vlasy namáhajú pri procese umývania, sušenia či úpravy takmer denne, potrebujú silnú výživu, aby ich pomohla chrániť.

Hodváb pre pleť

Okrem toho, že hodváb na vlasy je jedna z obľúbených zložiek vo vlasovej kozmetike, perly pomleté na prášok v podobe tohoto Silku sa pridávajú aj do krémov, aby zaručili pleti mladistvý a svieži vzhľad pokožky. 

0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

  1. 22. mája 2019

    Renata

    Pekný článok. Rada si čítam články o tom, ako sa správne starať o vlasy. Starostlivosť o ne ma veľmi baví. Pekné a upravené vlasy sú pre mňa dôležité. Preto si ich každý deň žehlím. Kvôli žehlenie používam keratín z https://www.beamia.sk/ , aby som vlasy trochu regenerovala.

Pridaj komentár

*