Tipy, ako si vybrať trendy kabelky na každodenné nosenie

Uverejnil(a)
/ / Pridaj komentár / Značky: ,

Uvažujete, že by ste si kúpili novú dámsku kabelku na každodenné nosenie, no zatiaľ ste nemali dobré skúsenosti a kabelky vám nevydržali príliš dlho? Zjavne ste pri výbere kabeliek urobili chybu. Ak by ste si chceli kúpiť novú dámsku kabelku na každodenné nosenie, na čo by ste sa pri jej výbere mali zamerať?

shutterstock_377522251

Kvalitný materiál zvršku a dobre ušitá podšívka

Ak chcete trendy kabelku, ktorá má zvládnuť každodenné používanie, budete si musieť vyberať kabelky s kvalitným materiálom zvršku a dobre ušitou podšívkou. Medzi najkvalitnejšie materiály, z ktorých sa vyrábajú kabelky, je koža. Tá aj po rokoch vyzerá stále dobre, pri správnej starostlivosti vydrží roky a malé škrabance, ktoré sa rokmi používania na vonkajšej strane kabelky objavia, kabelku nepoškodia, ale jej pridajú na kráse. Kabelky z kvalitnej kože sú trváce, avšak vyžadujú si náročnejšiu starostlivosť. Pravidelná impregnácia a leštenie kože je samozrejmosť.

Pri výbere kabelky si všímajte aj ako je šitá podšívka. Podšívka z lacného materiálu, ktorý už na prvý pohľad vyzerá slabý, vám dlho nevydrží a tým sa znehodnotí celá kabelka.

Neutrálne farebné prevedenie

Kabelky na každodenné nosenie musia byť nielen z odolného materiálu, ale aj v takom farebnom prevedení, aby sme si k nim vedeli skombinovať rôzne outfity. Trendy kabelky na každodenné nosenie by mali byť v týchto farbách – v svetlej sivej, v tmavej sivej, v béžovej (púdrovej), v smotanovej, v čiernej, v hnedej farbe. Práve tieto farby sa hodia ku všetkému, čo ženy majú v šatníku, čo už sa jedná o extravagantné kúsky, alebo o nesmrteľnú klasiku.

Ak ale váš šatník máte ladený do minimalistických kúskoch v neutrálnych farbách, môžete si dovoliť farebné kabelky. Odporúčame vyberať z nových talianskych kabeliek, ktoré sú z kvalitnej kože a v rôznych farebných prevedeniach, takže sa nemusíte báť, že by ste si žiadnu nevybrali.

Dúfame, že vám tieto rady uľahčia výber kabelky a nájdete si takú, s ktorou budete nadmieru spokojná.


Mohlo by vás zaujímať:

Kabelka je ženský talizman

Ako kombinovať crossbody kabelky

Ktoré módne trendy hlásia veľký návrat?

 

0
 Ak sa vám tento článok páčil, dajte hlas autorovi! 

Pridaj komentár

*